Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych

ikfon.defacto.org.pl
Teraz jest 22 sty 2022, o 09:40

Strefa czasowa: UTC


Język:
Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych - Rejestracja

Rejestrując się na „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych”, „http://ikfon.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych”. „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Internetowy Klub Filmowy Osób Niewidomych” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL